  • Bremick 75mm Window Packers Mixed Sizes – 600 Pack AWP6MIX075D
Description Bremick 75mm Window Packers Mixed Sizes – 600 Pack AWP6MIX075D Sizes: Red – 1mm 130 Pieces Blue – 1.5mm 150 Pieces Green – 3.2mm 120 Pieces Orange – 5mm 100 Pieces Grey – 6.4mm 40 Pieces Black – 10mm 60 Pieces Features: Suitable for use in packing door jambs and window frames For permanent or temporary packing General purpose packing on building work These packers are ideal as packers / spacers for window and door installations, levelling furniture or kitchen cabinets, spacing floor and wall tiles or timber decking. The ultimate solution for levelling and spacing Lightweight, non perishable plastic, easy to use Ideal for window and Door installations as well as spacing tiles or decking
Window Packers
Window Packers