  • Genuine NEW Samsung WMN1000A Ultra Slim Wall Mount 26”-37″ LCD and LED TV??Wandhalterung Ultra Slim Wall Mount LCD QLED bis 200kg
Samsung WMN 1000A TV Wandhalterung Ultra SLim Wall Mount LCD QLED bis 200kg For Samsung LED TVs between 26” and 37” from 6000 / 7000 / 7020 Series up to 200 Kg. ” Samsung WMN 1000A TV Wandhalterung Ultra SLim Wall Mount LCD QLED bis 200kg Produkt-Highlights: ??F??r QLED/LED Modelle ab 26?? – 37?? Plasma Modelle bis 200kg Schmales Profil (weniger als 2 cm von der Wand) Schnelle und einfache Installation Carbon & Aluminium vollst?ndiger Lieferumfang inklusive Anleitung in Originalverpackung einmalig montiert, neuwertiger, makeloser Zustand Mit Samsungs innovativem Wandhalterungssystem k?nnen Sie Ihren Raum so gestalten, wie Sie m?chten. Da die Ultra Slim Fernseher von Samsung besonders schmal und leicht sind, wurde eine Wandhalterung entwickelt, die Sie so einfach aufh?ngen k?nnen wie einen Bilderrahmen. Profitieren Sie von diesem erstklassigen Zubeh?r und pr?sentieren Sie Ihren Fernseher wie ein Kunstwerk. Samsung WMN 1000 B TV wall mounting Ultra SLim Wall Mount LCD QLED up to 200kg Highlights: For QLED/LED models from 26?? – 37?? plasma models up to 200kg respectively. 55′ Small profile (less than 2 cm from the wall) Quick and easy installation Carbon &Aluminium complete delivery including instructions in original packaging uniquely mounted, new, flawless condition Samsung’s innovative wall retention system allows you to design your room as you wish. Since the Ultra Slim TVs from Samsung are particularly narrow and light, a wall bracket has been developed that can be hung as easily as a picture frame. Take advantage of these first-class accessories and present your TV as a work of art.”
Consumer Electronics
Consumer Electronics
  • New Genuine N pocket notebook for Neo smartpen N2 & M1 Grid lines / 144mm x 83mm / 62 pages 80g