  • 25.6V 1.4A 35.84W AC Power Supply S036-1A256140HU For Roborock H6 H7 Wireless Vacuum cleaner
ABOVELIKE? We Collect We Sell Genuine Parts Model: S036-1A256140HU Input: 100~240V 50-60Hz 1.6A Output: 25.6V 1.4A 35.84W Connector tip: 5.5mmX2.5mm Fit for:Roborock H6 H7 Wireless Vacuum Cleaner Condition: Brand New Package Includes: 1X Power AC Adapter Package Include: 1X Power AC AdapterS036-1A256140HU(New,Tested,Bulk Pack)