  • Chicony A230A001L-LN01-E1 20V 11.5A 230W Power Adapter
SKU:LAY005N Model : A230A001L-LN01-E1 INPUT : 100-240 ~ 50/60Hz 3.5A OUTPUT : 20V 11.5A 230W DC Plus Dimension : 6.37 x 3.34 mm NOTE:Send the item with the black color Power Cord Cable or the Conversion Plug (fit for your country power outlet). Please make sure the output and the connector is same as yours, if yes it will fit for. Condition : New ( no retail packaging ) Pckage included: 1 x Chicony A230A001L-LN01-E1 20V 11.5A Power Adapter