  • FUJITSU SEB100P2-19.0 19V 4.22A Laptop AC POWER ADAPTER
SKU:BAY627 MODEL: SEB100P2-19.0 INPUT:100-240V~50-60HZ 0.4A OUTPUT:19V — 4.22A DC Plus Dimension:5.5 mm x 2.5 mm Connector: Includes Adapter and Power Cord Cable(fit for your country) Please make sure the output and the connector is same if yes it will fit for. Condition:new Package included: 1 x AC ADAPTER