  • I.T.E.15V 0.8A power supply MV12-Y150080-B2 UK standard
SKU:BAY642 Model : MV12-Y150080-B2 INPUT : 220-230V 50Hz 0.2A OUTPUT : 15V 0.8A DC Plus Dimension : 5.5mm x 2.5mm Connector : Codition : Used (the item is not 100% new, but we will test it when we send the item out .) Note: Send the item with the black color Conversion Plug (fit for your country power outlet). Please make sure the output and the connector is same as yours, if yes it will fit for. Package included: 1 x I.T.E power supply