  • I.T.E. DC 15V 0.8A Power Supply Adapter MV12-Y150080-C5
SKU:BAY637 Model : MV12-Y150080-C5 INPUT : 220-230V 50Hz 0.2A OUTPUT : 15V 0.8A (800mA) DC Plus Dimension : 5.5mm x 2.5mm Connector : Note: Send the item with the black color Conversion Plug (fit for your country power outlet). Please make sure the output and the connector is same as yours, if yes it will fit for. Codition : Used (the item is not 100% new, but we will test it when we send the item out .) Package included: 1 x I.T.E power supply for wireless router