  • Original Delta ADP-135DB BB 19V 7.11A 135W AC Adapter
SKU:BAY623 MODEL: ADP-135DB BB INPUT:100-240V~50-60HZ 2.2A OUTPUT:19V — 7110mA DC Plus Dimension:5.5 mm x 2.5 mm Connector: Includes Adapter and Power Cord Cable(fit for your country) Please make sure the output and the connector is same if yes it will fit for. Replace Part Number: Acer AP.13503.001, Acer AP.13503.002, HP/Compaq 308745-001, 309241-001, 310925-001, 316688-001, 317188-001, 316687-002, 344895-001, 346958-001, 350221-001, PA-1131-08H, 345312-001, 346958-001, 361072-001, 361072-061, DR912A#ABA, DR910A Compatible Models: Acer Travelmate 2100, Acer Travelmate 2200, Acer Travelmate 2500, Acer Travelmate 2600, Acer Travelmate 2700, Acer Travelmate 4050, Acer Aspire 1360, Acer Aspire 1510, Acer Aspire 1520, Acer Aspire 1620, Acer Aspire 1660, Acer Aspire 1670 Gateway Solo 7210GX 7330 7330GH 7330GZ Condition:used Package included: 1 x AC ADAPTER