  • FUJITSU SEC80N2-16.0 16V 3.75A Laptop AC POWER ADAPTER
SKU:BAY625 MODEL: SEC80N2-16.0 INPUT:100-240V~50-60HZ 0.7A OUTPUT:16V — 3.75A DC Plus Dimension:6.0 mm x 4.2 mm Connector: Includes Adapter and Power Cord Cable(fit for your country) Please make sure the output and the connector is same if yes it will fit for. Condition:new Package included: 1 x AC ADAPTER
Other
Other
  • New original IBM 02K6543 16V 3.36A Laptop AC Adapter