  • HP 393954-001 PA-1900-08R1 19V 4.74A Laptop AC Adapter
SKU:BAY610 MODEL: PA-1900-08R1 HP/Compaq Part Number: 393954-001, 394224-001 INPUT:100-240V~50-60HZ 1.5A OUTPUT:19V — 4.74A DC Plus Dimension:4.8 mm x 1.7 mm Connector: Includes Adapter and Power Cord Cable(fit for your country) Please make sure the output and the connector is same if yes it will fit for. Replace Part Number : 393945-001, PPP009H, 324815-001, 239428-002, 239428-001, 239705-001, 287515-001, 310744-002, PPP014S, PPP012H, PPP012L, PA-1900-05C1, PPP014L, 286755-001, 394224-001, ACCOM-C16, HP-OL091B13 Compatible Models : HP Pavilion DV1000 , DV1010 , DV1100 , DV1130 Series HP Pavilion DV2000 , DV2100 , DV2200 , DV2300 , DV2400 , DV2500 , DV2600 , DV2700 Series HP Pavilion DV6000 , DV6100 , DV6200 , DV6300 , DV6400 , DV6500 , DV6600 , DV6700Series HP Pavilion DV8000 , DV8100 , DV8200 , DV8300 , DV8400 Series HP Pavilion DV9000 , DV9100 , DV9200 , DV9300 , DV9400 , DV9500 , DV9600 , DV9700 Series HP Pavilion ZT3000 / ZT3200 / ZT3300 / ZT3400 Series Compaq Presario 900 Series: 900, 900US, 905, 905US, 910, 910US, 912, 912RSH, 918, 918RSH, 920, 920US… Compaq Presario 1500 Series: 1500 1500T 1500US 1501 1501CL 1505, 1510, 1510CA, 1510US, 1516 1516US, 1520, 1520CA 1520US, 1525, 1525CA 1525US … Compaq Presario 2200 Series: 2204US, V2000, V2030US, V2010US, V2100 … Compaq Presario 2800 Series Compaq Presario X1000 , X1200 , X1300 , X1400 , X1500 Series Compaq Presario M2000 Series Compaq Presario V2000 , V2100 , V2200 , V2300 , V2400 , V2500 , V2600 , V3000 , V4000 , V5000 , V6000 Series Compaq EVO N100 Series: N110, N150, Compaq EVO N200 Series: N200, Compaq EVO N400 Series: N400c, N410c, Compaq EVO N600 Series: N600, N600c, N610, N610c, N620c, Compaq EVO N800 Series: N800, N800c, N800v, N800w Compaq EVO N1000 Series: N1000, N1000C, N1000V, N1005V, N1015, N1015v, N1020, N1020v, N1050, N1050v, HP Compaq Tablet PC: TC1000 , TC1100 , TC4200 Compaq Armada 110, Compaq Armada E300, E500, E500s, E700, Compaq Armada M300, M700, Compaq Armada V300 HP Compaq Business Notebook Series: nc4000, nc4010, nc4200, nc6000, nc6100, nx6100, nc6105, nx6105, nc6110, nc6115, nc6120, nc6220, nc7200, nc8000, nc8230 nx5000, nx5100, nx6110, nx6115, nx7000, nx7100, nx7200, nx4800, nw8000 HP Compaq nc8230 Notebook PC HP Compaq nx8220 Notebook PC HP Compaq nw8240 Mobile Workstation HP Compaq 6820s Notebook PC HP Compaq 6520s Notebook PC Condition:new Package included: 1 x AC ADAPTER