  • 18W Philips 9V 2A Switch Power Adapter MU18-2090200-B2
SKU:LAY327N Model : MU18-2090200-B2 INPUT : 100-240V 50-60Hz 0.6A OUTPUT : 9V 2A DC Plug Dimension : 3.5mm x 1.35mm The ac adapter is UK standard, and it is fit for UK outlet. Note: Send the item with the Conversion Plug (fit for your country power outlet). Because of this item fits for the UK power outlet, so we don’t send the additional Conversion Plug for the buyer which use the UK outlet. Please make sure the output and the connector is same as yours, if yes it will fit for. Condition : New ( no retail package ) Package Includes: 1 x Philips 9V 2A UK AC power adapter