  • D-Link Power Charger for DGS-1005D DES-1008D DGS-2208 AM-0751000V 7.5V 1A AC Power Adapter DI-524M DGS-2205 AM-0751000V Adapter Router Adapter For DES-1005D DGS-1008D
SKU:LAY036N Model : AM-0751000V INPUT : 220-240V 50Hz 120mA OUTPUT : 7.5V 1000mA (1A) 7.5VA DC plug Dimension : 5.5mm x 2.0mm Connector : Usage : Router Note: Send the item with the Conversion Plug (fit for your country power outlet). Because of this item fits for the European power outlet, so we don’t send the additional Conversion Plug for the buyer which use the European outlet Please make sure the output and the connector is same as yours, if yes it will fit for. Condition : New ( no retail packaging ) Pckage included: 1 x D-Link AM-0751000V 7.5V 1000mA Power Adapter- Your satisfaction is of utmost important to us. If you are not satisfied with the item or is different from the description in this listing, Please contact us within 30days and we will exchange or refund your money upon return of the item minus the shipping fee. -Shipping and handling charges are not refundable. – Due to variation of postal service in different areas, some areas may take a little longer.Please the patient waiting several days,thanks!We will ship worldwide. – We offer shipping discount for combined shipping.Please connect with us. – If available, tracking information can be viewed on PayPal once your item is shipped. The package had to arrive your country inquiry or you received only then to be able to display. – Shipping for you within 48 hours after payment cleared. – We have not local pick up service.We will mark the item as gift. – Please verify your address on Paypal. We are not responsible for any wrong or undeliverable addresses. – If holiday and postal office has a lot of stuff to deliver,maybe delay.Please understand. – Phone number is required for express mail service.Express mail service cannot deliver to P.O.BOX Number. – If more than 4 weeks has not received. Please connect with us.thanks! – We prefer PayPal payment, because it is more convenient and secure, and allows us to ship your item right away. – Payments are expected within 7 days after the last winning auction is closed.Unpaid item(UPI) complaint will be filed with Ebay upon non-receipt of payment. – We only accept the following payment methods: PayPal, , . – Everything can be resolved without leaving a negative feed back. Please E-mail us we will try to resolve any problems. – Thank you for taking the time out to view our items?however if you have any questions please let us know and we will be glad to help. – Good Luck Bidding!