  • DVE 12V 2500mAh 30W LCD Monitor Power Supply 730375-01 DSA-0421S-12-3-30 12V 2.5A LCD Monitor AC Adapter
SKU:LAY173U Model : DSA-0421S-12 3 30 INPUT : AC 100-240V 50-60Hz 1.2A 70VA OUTPUT : 12V 2.5A DC Plug Dimension : 5.5mm x 2.0mm Connnector : Please make sure the output and the connector is same as yours, if yes it will fit for. Includes Adapter and Power Cord Cable(fit for your country) Condition : Used ( not 100% new and no retail packaging ) Package included: 1 x DVE 12V 2.5A LCD Monitor AC Adapter