  • CREATIVE GPE602-126350W 12.6V 3500mA 3.5A Power Adapter
SKU:LAY150U Model : GPE602-126350W INPUT : 100-240V 50-60Hz 1.5A OUTPUT : 12.6V 3500mA 44.1VA DC Plug Dimension : 5.5mm x 2.0mm Connector : Please make sure the output and the connector is same as yours, if yes it will fit for. Includes Adapter and Power Cord Cable ( fit for your country) Condition : Used ( no retail packaging ) Package included: 1 xCREATIVE 12.6V 3500mA Power Adapter