  • DAJING DJ-U48S-12 12V 5A 60W LCD Monitor Power Adapter
SKU:LAY240N Model : DJ-U48S-12 INPUT : 100-240V 47-63Hz 1A Max OUTPUT : 12V 5A DC Plug Dimension : 5.5mm x 2.0mm Connector : The power adapter can be used on LCD monitor Please make sure the output and the connector is same as yours, if yes it will fit for. Includes Adapter and Power Cord Cable(fit for your country) Condition : New ( no retail packaging ) Package included: 1 x DAJING 12V 5A Power Adapter