  • DVE DSA-0151F-15 15V 1.2A 1200mA SWITCHING POWER SUPPLY
DVE DSA-0151F-15 15V 1.2A SWITCHING POWER SUPPLY Product Detail SKU:BAY595 MODEL: DSA-0151F-15 INPUT:100-240V~50-60HZ 0.4A OUTPUT: 12V 1.2A (1200mA) DC Plus Dimension:5.5 mm x 2.0mm Connector: Warranty:1 Year Send the item with the black color Power Cord Cable or the Conversion Plug (fit for your country power outlet). Please make sure the output and the connector is same as yours, if yes it will fit for. Note: Because of this item fits for the US power outlet, so we don’t send the additional Conversion Plug for the USA buyers. Condition: USED. (the item is not 100% new ,and there might be a little scratch on its surface, but still in great condition, and we will test it when we send the item out.) Package included: 1 x Ac Adapter
Power Ac Adapter
Power Ac Adapter