  • AKII A10P1-05MP 5V 2A 10W RX3081 Router Power Adapter
SKU:LAY141N Model : A10P1-05MP INPUT : 100-240V 47-63Hz 0.3A OUTPUT : 5V 2A DC plug Dimension : 4.0mm x 1.7mm Connector : Please make sure the output and the connector is same as yours, if yes it will fit for. The power adapter work with RX3081 router, psp etc. In the package, we will send additional two plugs, EU standard and UK standard, you can according to your needs replace the plug that fit for you ! Condition : New ( no retail packaging ) Package included: 1 x AKII A10P1-05MP 5V 2A Power Adapter