  • Amazon AC Power 15W Echo Dot Spot Fire TV Cube 12v 1.25A GP92NB PA-1150-9ABN A255-120-125W-US1
Model: PA-1150-9ABN Input: 100~240V 50-60Hz 0.5A Output: 12V 1.25A Connector tip: 5.5MM*2.5MM Fit for:amazon Condition: Brand New Package Includes: 1X Power AC Adapter Output: 12V 1.25A input: 100-240V 50-60Hz 5-foot long line Work together; Echo dot (4th generation), echo (4th generation), echo dot (3rd generation), echo dot with clock, echo show 5, echo spot, fire TV cube Model: 12V 1.25A gp92nb pa-1150-9abn a255-120-125w-us1 101200125 This charger is not suitable for Amazon 15V 1.4A 21W echo (first and second generation), echo plus (first generation), echo show (first generation) The charger is not suitable for Amazon 30W echo (3rd generation), echo plus (2nd generation), echo show (2nd generation)