  • Aoehower BSW0134-1202002PSE CY0810 12V 2A Power Adapter
SKU:LAY111N Model : BSW0134-1202002PSE INPUT : 100-240V 50/60Hz 0.8A OUTPUT : 12V 2A DC Plug Dimension : 3.5mm x 1.2mm Note: Send the item with the Conversion Plug (fit for your country power outlet). Because of this item fits for the US power outlet, so we don’t send the additional Conversion Plug for the buyer which use the Amercian outlet Please make sure the output and the connector is same as yours, if yes it will fit for. Condition : New ( no retail packaging ) Package included: 1 x Aoehower 12V 2A Power Adapter