  • APD WA-36A12G 12V 3A 36W AC Power Adapter Charger 5.5mm
SKU:LAY138U Model : WA-36A12G INPUT : 100-240V 50-60Hz 0.9A Max OUTPUT : 12V 3A DC plug Dimension : 5.5mm x 2.5mm Connector : The power adapter plug is EU standard. Note: Send the item with the Conversion Plug (fit for your country power outlet). Because of this item fits for the European power outlet, so we don’t send the additional Conversion Plug for the buyer which use the European outlet Please make sure the output and the connector is same as yours, if yes it will fit for. Condition : Used ( the item is not 100% new ,and there might be a little scratch on its surface, no retail packaging ) Package included: 1 x APD WA-36A12G 12V 3A EU Power Adapter