  • AUTHENTICD? New AC DC Power Adapter W20-045N1D 45W UK Plug For Steam Deck Chicony OEM
AUTHENTICD? We Collect We Sell Genuine Parts Model: W20-045N1D Input: 100~240V 50-60Hz 1.2A Output: 5V 3A 9V 3A 15V 3A 20V 2.25A Connector tip: USB-C Type-C Fit for:Steam Deck Condition: New Package Include: 1 x Power AC Adapter W20-045N1D(New,Bulk Pack)