  • BOSE NU60-6170200-I3 302251-001 17V 2A AC Power Adapter
SKU:LAY152U Model : NU60-6170200-I3 INPUT : 100-240V 50-60Hz 1A OUTPUT : 17V 2A DC Plug Dimension : 5.5mm x 2.0mm Connector : Please make sure the output and the connector is same as yours, if yes it will fit for. Includes Adapter and Power Cord Cable ( fit for your country ) Condition : Used ( no retail packaging ) Package included: 1 x BOSE 17V 2A Power Adapter