  • Brand Genyine OEM New PHIHONG 12V 2.5A AC DC Switching Power Supply PSAA30R-120
Model:PSAA30R-120 Input: 100~240V 50-60Hz 0.8A Output: 12V 2.5A Connector tip: 5.5MM*2.1-2.5MM Condition: Brand New Package Includes: 1X Power AC Adapter