  • Brand New Genuine jzbtech 12V 5A 60W J651-1205000D AC DC Power Supply Adapter Switch 5.5mmX2.5mm
Model: J651-1205000D Input: 100~240V 50-60Hz 1.5A Output: 12V 5A Connector tip: 5.5MM*2.5MM Condition: Brand New Package Includes: 1X Power AC Adapter