  • Brand New Genuine Ktec 12V 1.5A 18W KSAS0181200150D5 AC DC Power Supply Adapter AU 5.5mmX2.5mm
Model: KSAS0181200150D5 Input: 100~240V 50-60Hz 0.5A Output: 12V 1.5A Connector tip: 5.5MM*2.5MM Condition: Brand New Package Includes: 1X Power AC Adapter