  • Carregador Portatil PU120446-4RD 12V 700mA AC Adapter
SKU:LAY310N Model : PU120446-4RD INPUT : 100-240V 50-60Hz 0.6A max OUTPUT : 12V 700mA DC Plug Dimension : 5.5mm x 2.0mm Connector : Note: Send the item with the Conversion Plug (fit for your country power outlet). Because of this item fits for the European power outlet, so we don’t send the additional Conversion Plug for the buyer which use the European outlet. Please make sure the output and the connector is same as yours, if yes it will fit for. Condition : New ( no retail package ) Package Includes: 1 x Carregador portatil PU120446-4RD AC adaptor