  • CH-4900R E-AWB120-120A 12V 1A SWITCHING ADAPTER
CH-4900R E-AWB120-120A 12V 1A SWITCHING ADAPTER Product Detail SKU:BAY428 Model:E-AWB120-120A ITEM NO.:CH-4900R Input Voltage: 100V-240VAC (50-60Hz) Output Voltage: 12Volts DC Amperage: 1A DC Plus Dimension:5.5 mm x 2.0 mm Connector: Warranty:1 Year Includes Adapter and Power Cord Cable(fit for your country) Please make sure the output and the connector is same if yes it will fit for. Condition: used Package included: 1 x CH-4900R E-AWB120-120A 12V 1A SWITCHING ADAPTER