  • CISCO Linksys 12VDC 1A LS120V10AE AC Adapter Power Supply JUNIPER NS-5GT NS-5XT
SKU:LAY396 Details: Brand: linksys by cisco Model No.:LS120V10AE Input:100-240VAC~0.5A,50-60HZ Output: 12V DC 1A Connector:5.5mm*2.1mm UNIT SIZE: 65mm (W) X 45mm (D) X 32mm (H) Cable length:180cm It can be used for JUNIPER NS-5GT NS-5XT. Condition: New(there’s only some scratches on the surface caused in the transportation because of no original box) Package includes: 1 x Linksys LS120V10AE 12V 1A AC Adapter 1 x AC power cord