  • CISCO LS120V15ALE 12V 1.5A FOR NS-5GT WIRELESS ADSL2
CISCO LS120V15ALE 12V 1.5A FOR NS-5GT WIRELESS ADSL2 Product Detail SKU:BAY496 MODEL:LS120V15ALE INPUT:100-240V~50-60HZ OUTPUT:12V 1.5A Connector:DC Plus Dimension: 5.0 mm x 2.1 mm Warranty:1 Year Send the item with the black color Power Cord Cable or the Conversion Plug (fit for your country). Please make sure the output and the connector is same as yours, if yes it will fit for. Condition:Used (the item is not 100% new, but tested) Package included: 1 x Ac Adapter