  • CREATIVE SCP0501000P 5V 1A 1W AC Power Adapter Charger
SKU:LAY235U Model : SCP0501000P INPUT : 100-240V 50-60Hz 0.3A OUTPUT : 5V 1000mA Connector : mini USB The power adapter is UK standard, and the adapter can be used on the UK outlet, We will send the item with US conversion plug. Please make sure the output and the connector is same as yours, if yes it will fit for. Condition : Used ( no retail packaging ) Package included: 1 x CREATIVE 5V 1000mA 1A UK Power Adapter